Select Page

Atsauksmes

Atsauksmes Mūsu vidējais vērtējums: ★★★★★ 5 (balstīts uz 11 atsauksmēm)
5 1

Klientu atsauksmes

★★★★★
5 5 1
Vairākkārt esam sadarabojušies ar "VIESU NAMU JŪRMALA" mūsu piedzīvojumu programmās un vienmēr esam ļoti apmierināti - viegli saprotamies, ērti sastrādāties un ēdieni - gaumīgi un gardi. Paldies un uz tikšanos citas reizes!

★★★★★
5 5 1
Kvalitatīvi produkti, eleganta apkalpošana, elastīgums un apmierināti klienti - tā dažos vārdos var raksturot mūsu pieredzi, ko guvām mūsu korporatīvajā pasākumā sadarbojoties ar šiem profesionālajiem uzņēmējiem. Noteikti nākotnē izmantosim vēl

★★★★★
5 5 1
Lieliski, lieliski! "Viesu nams Jurmala" parūpējās par visām detaļām, lai mums būtu skaisti svētki. Garšīgi, ar izdomu un kvalitatīvi. Liels, paldies!

★★★★★
5 5 1
Liels paldies Viesu namam "Jūrmala" un visai viņu komandai ! Plānojot svētkus ir būtiski izvēlēties sadarbības partnerus, kuru darbs ir ne tikai kvalitatīvs,pakalpojums profesionāls, bet arī sadarbība iedvesmo! Uzticama izvēle!

★★★★★
5 5 1
Atkārtoti sadarbojoties, prieks vērot atsaucīgo, pretimnākošo un sirsnīgo attieksmi, gādājot, lai Latgales priekšpilsētas pensionāru Ziemassvētku pasākums izdotos kvalitatīvs, krāsains un garšīgs!

★★★★★
5 5 1
Paldies par aizvakardienas pasākumu Jūsu viesu namā “Jūrmala”. Gan Latvijas Pasta darbiniekiem, gan ārvalstu viesiem ļoti patika Jūsu viesu nams, gan pirts, gan atmosfēra tajā. Ēdieni bija ļoti garšīgi un skaisti sagatavoti. Paldies, un uz sadarbību turpmāk! Ar cieņu, Monta Peciņa VAS “Latvijas Pasts” Starptautisko attiecību vadības departamenta Starptautisko attiecību speciāliste

★★★★★
5 5 1
Simpātisks viesu nams ar gaumīgu stilu, sakopta vide, garšīgi ēdieni. Rekomendēju.

★★★★★
5 5 1
Vieta, kas apbur ar skaisto ainavu, svaigo gaisu un garšīgajiem ēdieniem. Vieta, kur gribās atgriezties vēl un vēl. Tūristu vidū ir plaši izplatīts ticējums - lai vēlreiz atgrieztos konkrētajā vietā, pāri plecam strūklakā ir jāiemet monēta. Ja šī kempinga saimnieki pagalmā izbūvētu strūklaku, tā no monētu biruma vienmēr būtu pilna!

★★★★★
5 5 1
Klusa, skaista un relaksējoša vieta. Tieši pie upes. Zaļa, plaša, izcili sakārtota un uzturēta. Labāku neatrast.

★★★★★
5 5 1
Superīga atpūta, mēs ar kundzi 2 dienas lieliski atpūtāmies, garšīgs ēdiens un kas par apkalpošanu, vienreizēji. Vieta ar lieliska, skaisti.

★★★★★
5 5 1
Biju vasarā. Varēja makšķerēt, jaukas telpas, laba attieksme. Vieta skata ziņā super. Kopumā viesu nams ļoti pozitīvi.

Iesniegt savu atsauksmi

Jūsu vārds un uzņēmums
Jūsu vērtējums
Jūsu atsauksme
Share This